KONST / Litografier / Färglitografi 12969256
nr 1296 9256
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/250, daterad -79, oramat löst blad, bladets mått: 76x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:04:13
9/12 16:21:34
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks